Kalendarium

Tagi: , ,

Kalendarium18 listopada 2011 r., cała Polska Konkurs EY Financial Challenger

Konkurs EY Financial Challenger skierowany jest do studentów IV i V roku uczelni ekonomicznych oraz kierunków prawniczych. Studenci będą przeprowadzać fikcyjne transakcje sprzedaży i kupna spółki, wykonywać wyceny spółki oraz przygotowywać analizy finansowe. Konkurs składa się z trzech etapów: studenci rozwiązują zadania w formie elektronicznej oraz w formie ustnych prezentacji. Termin zgłaszania zespołów do konkursu upływa 18 listopada 2011 r. Więcej informacji na stronie organizatora: www.ey.com/pl.

18 listopada 2011 r., Kraków Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Nowe Prawo Medyczne 2011”

Konferencja jest efektem współpracy Sekcji Prawa Medycznego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, krakowskiego Oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland oraz Stowarzyszenia ELSA Kraków. Teoretyczna dyskusja i wymiana poglądów ma przyczynić się do poszerzenia znajomości nowych uregulowań prawnych wśród osób związanych z działaniem systemu zdrowotnego w Polsce, ale także studentów kierunków prawniczych. Więcej informacji na stronie internetowej organizatorów: www.elsa.lex.edu.pl.

3 grudnia 2011 r., Warszawa Konferencja „Prawo i…”

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Prawo i…”, organizowana przez Koło Naukowe Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej UW oraz Koło Młodych IVR, adresowana jest do studentów i doktorantów kierunków prawniczych. Spotkanie ma zapoczątkować akademicką debatę na temat zasadności interdyscyplinarnego ujęcia prawa. Więcej informacji na stronie internetowej: www.interdyscyplinarna.wordpress.com.